FILIP

FILIP – K ADOPCI🐶❤

SDÍLEJTE, PROSÍME 🙏🙏🙏

14. 6. 2020 Filípek udělal velký pokrok, vezme si piškot z ruky. A to díky naší hodné dobrovolnici, která ho úspěšně socializuje ❤ Dostane šanci na domov? 🙏

20. 5. 2020 Filip je stále u nás v útulku a hledá domov 🙏
Lidí se tak moc bojí, že štěká, ale vrtí ocáskem. Nenechá ale na sebe sáhnout, před člověkem utíká. Rád si dá piškot, nebo pamlsek. Hledáme pro něj trpělivého páníčka 🙏☘

23. 12. 2019 Filípkovi hledáme i dočasnou péči, kde by se mu věnovali a pracovali s jeho strachem a obavou z lidí.

Jezevčík Filípek přišel do útulku společně s Lojzíkem a Lumpíkem. Nechal se těžko odchytit, protože lidem nevěří a moc se jich bojí. Filip byl několik týdnů schovaný za boudou a jen štěkal. Vylézt se bál. Pomalu si zvyká na člověka a momentálně již vyleze, ale pokud je člověk v dostatečné vzdálenosti. V kotci se nechá pohladit.

Filipa doporučujeme do rodiny, která má zkušenosti s jezevčíky a bojácnými psy. S Filipem se musí ještě hodně pracovat, aby se socializoval. Nejlépe, aby zájemce docházel do útulku a nechal si na sebe Filípka zvykat.

Filípek neumí chodit na vodítku, je potřeba, aby bydlel v domečku, ale vyvenčit se chodil na zahrádku, než se naučí chodit na vodítku.

„Moc bych chtěl být s člověkem kamarád, ale nevím, jak na to. Pomůžeš mi zrovna ty?“

Pro více informací nebo adopci volejte: +420 603 487 082