Pejsci k adopci

Chceme domů

Zde naleznete pejsky, kteří jsou momentálně k adopci a jsou v útulku. Také zde najdete štěňátka nebo pejsky, kterým pomáháme hledat domov, ale nejsou v útulku.      

 

Do útulku se bohužel dostává každý rok hodně pejsků. Ve většině případů nepřichází z jednoduchých podmínek. Někteří neměli štěstí na hodného páníčka, někteří jsou z množíren, někteří o svého skvělého majitele přišli. Jejich osud jim bohužel vůbec nepřál. Často se nám z různých důvodů stává, že ani my nenajdeme hned na první pokus dobrý nový domov. Pejsek si s páníčkem nemusí rozumět nebo se nedokáže sžít s ostatními domácími mazlíčky… Takový pejsek se nám vrátí zpět do útulku a to je pro něj jen další stres. Proto se snažíme vždy vybírat co nejlépe na první dobrou. Zjišťujeme, zda jde pejsek do bytu či domečku se zahrádkou. Zda ho v novém domově čekají zvířecí kamarádi, jak jsou potenciální majitelé aktivní a budou chodit na vycházky, zda mají malé děti… Pro někoho to může být přítěž, ale děláme to pro pejsky. Věříme, že kdo o pejska z útulku stojí, pár otázek navíc zvládne 🙂 Chceme pro ně láskyplný domov.

Téměř každý majitel útulkového pejska se musí připravit na to, že začátek jejich společné cesty nebude úplně jednoduchý. Někteří pejsci jsou bojácní, neumí chodit na vodítku ani postroji, nenechají se pohladit, neslyší na jméno, nejsou naučeni na povely… Záchrana pejska z útulku je velká výzva pro hodné páníčky, kteří milují pejsky.

Děkujeme za to, že si pejska nekoupíte, ale pomůžete těmto chlupáčkům.

Po telefonické dohodě nás můžete přijít vyvenčit, a to každý den od 10:00 do 15:00 hodin.

„Alespoň na chvilku budeme moci být s tebou a ještě se proběhneme.“

Pejsci k adopci

 

Šteňátka k adopci

 

Pomáháme najít domov – nejsou v útulku

 

Adopce na dálku (virtuální adopce)

Pejsky, kteří jsou pouze k adopci na dálku naleznete zde.