SPAJKY

SPAJKY MÁ DOMOV!

4. 8. 2019 Krásná nedělní zpráva, Spajky jede domů 

Jak už to tak bývá, na hezké věci je potřeba si počkat, nebo jsou daleko. Krásný domov se našel brzy po zveřejnění našeho inzerátu, nicméně přes půl republiky. Co je úžasné, díky síle Facebooku jsme sehnali i převoz. Velké díky Lidě za převoz Spajkyho domů.
Velké díky za nový domov a VÁM VŠEM za sdílení.
MÁ TO SMYSL  Přejeme Spajkymu a nové rodině spokojený život😍


Aktualizace“ Díky všem za sdílení Spajký má domov !!!!

!!Sdílejte prosím vás!! ať nemusí do útulku !

!!Miláček SPAJKÝ hledá nový domov!!!

Desetiletý kříženec border kolie a anglického setra hledá nový domov. Není to proto, že by snad zlobil, je to velmi přátelský a milý pes – je to miláček rodiny. Rodina sama je z toho velmi smutná, ale v jejich svízelné situaci prostě jiné řešení nenašli.

Spajký miluje děti a lidi vůbec, s fenkami v pohodě, psy moc nemusí, protože byl již dříve psem napaden, kočky bohužel nevíme. Je ale velmi hodný a klidný, takže by si na ledacos zvykl.Mrkněte na jeho video a uvidíte jaký je Spajký pohodář 

Má hygienické návyky nyní žije v bytě, ale protože byl v poslední době jeden z členů domácnosti stále doma, má Spajky trošičku problém být sám.

Ideální by bylo kdyby se našel někdo kdo by mu poskytl domov v domě se zahradou nebo dvorkem. Na přenocování stačí chodba nebo garáž.

Nyní se nachází ve Znojmě. Po telefonické dohodě je možné se na něho přijet podívat nebo se na cokoliv zeptat.