ROXY

ROXY (REX) JE DOMA ♥️💟🥰

24. 11. 2019 REX JE JIŽ V NOVÉM DOMOVĚ. A NENÍ TO REX, ALE ROXY Děkujeme všem angažovaným za pomoc, hlavně panu starostovi, který celý případ nahlásil a nebyl mu osud zvířat v tomto domě lhostejný.
Děkujeme hodným lidem, kteří Roxy poskytli lásku a péči. Teď už bude dobře
——————————————————————————————————————–
MEGAURGENT, POTŘEBUJEME VAŠI POMOC, PES JE SÁM V DOMĚ, SDÍLEJTE

Pejsek a 6 koček po zemřelém majiteli zůstali sami v domě. 23. 11. 2019 Dnes nalezeny 4 kočky, 2 mrtvé, pravděpodobně uhynuly hlady. Jedna kočka má úraz, nechodí na zadní nohy. Všechny 4 vyhublé kočky v žalostném stavu převezeny do Kočičího azylu.
PEJSEK TAM ZŮSTAL SÁM V OTŘESNÝCH PODMÍNKÁCH. Pejsek bude krmen sousedem.

Jmenuji se Rex, jsem kříženec odhadem středního věku. Žil jsem vždy uvnitř s 6 kočičími kamarády. Neznám pobyt venku a zima by pro mě byla venku katastrofální. Můj páníček onemocněl a asi týden nás nekrmil. Strádali jsme hlady. Pak ho odvezli do nemocnice a krmit nás chodil soused. Kočičky už odjely a já tu zůstal sám. Strašně moc mi chybí člověk, čisté prostředí a péče. Dnes mi hodná teta pomohla od kožního srabu kapkou za krk, která do týdne zabije zákožku svrabovou a začnou mi padat chlupy a budu bez srsti, než mi naroste nová. Potřebuji se dostat do tepla, venku bych bez srsti nepřežil. Pokud mě někdo vezmete do dočasky, nebo do trvalého domova, budete pro mě naprostý hrdina. Moc rád bych měl opět pohlazení, čisté prostředí a péči. Samotný jsem moc smutný. V těchto katastrofálních podmínkách a sám žiji už několik týdnů, nikdo tu není, nikdo neuklízí 😭

Pro pejska hledáme dočasnou péči/trvalý domov, podmínka je bydlení uvnitř. Pejsek nezvládne žádné delší procházky, byl zvyklý jen uvnitř na malém prostoru, venčil se na malém dvorečku. Dnes byl ošetřen na kožní svrab, cca za 5 dní by měl být na kůži mrtvý. Do dočasné péče/domova dáme s sebou kapku na svrab, která by se měla opakovat za 14 dní.

Rex čeká sám v obci na Znojemsku. Nenechte ho dlouho čekat 🙏