REX

REX – adoptovaný

21. 7. 2019 Včera jsme nasdíleli prosbu o nový domov pro Rexe, který zůstal sám.
Dnes už má Rex jak dvounohého, tak čtyřnohého parťáka.
REX MÁ DOMOV 
Děkujeme všem za sdílení i zájem pejskovi pomoci. 
Teď už nebude sám a čekají ho krásné dny 


AKTUALIZACE: Děkujeme vám za obrovskou solidaritu!!!! REX Má domov !!! Děkujeme 

Sdílejte prosím vás!! ať nemusí do útulku 

!!Snášenlivý fešák REX zůstal sám na zahradě!!!

Tříletý německý ovčák REX zůstal po smrti svého pánička na zahradě sám. Dům se bude prodávat a Rex musí co nejdřív pryč. Útulek by však pro něho znamenal velký šok, je zvyklý pohybovat se celý den volně po zahradě. Proto hledáme pro pejska nový domov, popřípadě dočasnou péči.

Rex je pohodář, snáší se se psy, fenkami, má rád děti. S kočkami nevíme, nebyla možnost vyzkoušet. Rodina měla králíky a na ty nijak nereagoval. Je to velmi klidný pes, někdy až moc, pokud by mělo dojít ke konfliktu raději uteče.

Je vhodný pro zájemce, kteří chtějí, aby vzbuzoval respekt (za plotem štěká), ale zároveň neublížil ani mouše. Na přivolání reaguje. Mrkněte na video, jen je na videu trošku divoký, byl zrovna vypuštěn 

Prosíme, aby volali jen ti zájemci, kteří mohou Rexovi nabídnout celodenní pobyt na zahradě u domu. Rex je zvyklý na celoroční pobyt venku, stačí mu zateplená bouda. V mrazech chodba nebo garáž. Chtěl by být milován.

Jednu vadu však má, pokud má z něčeho jako je třeba setkání s lidmi velikou radost, tzv. si „cvrnkne“, vzhledem k tomu, že žije především venku, není to takový problém.

Nyní se nachází ve Stošíkovicích na Louce, okres Znojmo. Po telefonické dohodě je možné se na něho přijet podívat.