DONEČEK

DONEČEK – K ADOPCI NA DÁLKU

04/2020 Doneček je prozatím k adopci na dálku, protože na všechny vrčí a nikomu nevěří. Pokud by ho někdo chtěl adoptovat, může za nim docházet, aby si na něj zvykl.

‼ 4. 3.2020 Aktuální info ‼
Doneček je v útulku. Za přítomnosti majitelky jsme se snažili udělat vyšetření, 3 jsme ho neudrželi 🙁 Doneček vrčí, nenechá na sebe sáhnout.
Doneček bude potřebovat čas a jakmile si trochu zvykne, tak se musí udělat veterinární vyšetření — retgeny, krev, lékařům se nezdá i jeho konečník a má problém s nohou.
Na pejsky v čekárně ani když jsme ho vedli do útulku nijak nereagoval. S kočkou dle majitelky vyrůstal.
Na vodítku chodí, z ruky si bere piškot, člověk ho nesmí hladit po těle, to vrčí, ohání se.

Kdyby se o něj někdo chtěl postarat, může, byl by nejlepší jako jedináček nebo k pejskovi, se kterým budou moci být prozatím odděleně, než si zvyknou. Pejsek je ve stresu a všeho se bojí. Doneček si musí zvyknout a pak musí dostat veterinární péči.

Kdyby chtěl někdo přispět na jeho vyšetření, budeme rádi, majitelka nechala v útulku 2 tisíce na jeho čipování a očkování, ale to neproběhlo, v jeho stavu nebylo doporučeno. Na veterinární ošetření to ale nestačí 😭
Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek pro Donečka na transparentní účet: 107-9200410267/0100, zpráva pro příjemce: Doneček

Pokud ho chcete adoptovat, volejte: 603 487 082

-//-

SDÍLEJTE, PROSÍM, SPĚCHÁ🙏‼

28. 2. 2020 Děkujeme všem, kteří volají. Ozývají se pejskovi na pomoc citliví lidé, kteří ale už pejska nebo kočičku mají. Musíme zjistit, jak se chová k ostatním zvířatům a zajistit veterinární prohlídku. Pejsek není zcela zdráv, další informace poskytneme příští týden.
Vážní zájemci, prosíme, ozvěte se příští týden.

-//-

Pomáháme hledat domov desetiletému moc hodnému pejskovi, který žije uvázaný na řetězu😥
Znojemsko.

Veškeré informace na tel.: 603 487 082