BRIGÁDA 8. 9. 2018

Tentokrát jsme se nešetřili a pustili jsme se do čištění kotců. Kdo vlastní více zvířátek, je mu jasné, že je to nikdy nekončící práce, která je potřeba dělat neustále dokola. Pracovali jsme od rána do večera a podařilo se nám udělat radost hodně pejskům, ale i tak nám ještě 6 kotců zbývá. Plánujeme uskutečnit co nejdříve další brigádu, kde bychom kotce dokončili. Předběžný termín další brigády je 22.9.2018. 

Nelenili jsme a ještě kromě kotců jsme dovezli spoustu materiálu, který se podařilo získat za odvoz. Něco jsme i přikoupili a pokračujeme v dokončení voliéry pro kočičky.

Děkujeme každému dobrovolníkovi, který přišel pomoci. Každý člověk se počítá a pomůže opravdu cokoliv. Speciální poděkování patří paní Evě, která nám vždy výborně navaří a my tak máme mnohem více síly a chuti do práce 🙂

Hana, Filip, Peťa, Lenka, Vilma, Pavla, Lucka, Domča, Jirka, Michaela se synem, Šárka, rodinka (která pomohla venčením) a rodinka, která nás potěšila tím, že během brigády dovezli dárečky pro pejsky a kočičky.